بیوگرافی دکتر محمد علی اردبیلی

بیوگرافی دکتر محمد علی اردبیلی
پس از بازگشت به ایران همکاری خود را ابتدا با شعبه ۴۸ دادگاه  عمومی تهران (اطفال و نوجوانان بزهکار) به عنوان مشاور و سپس در خرداد ۱۳۵۹ به عنوان سرپرست کانون اصلاح تربیت تهران با دادگستری آغاز کرد. مدتی نیز در شورای سرپرسی زندانها و اقدمات تأمینی و تربیتی با سمت رئیس قسمت پژوهشی و مطالعاتی به کار تنظیم آیین نامه زندانها مشغول بود. از سال ۱۳۶۳ (ش) به عضویت هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درآمد و تا سال ۱۳۷۰ در مرتبه استادیاری و پس از آن تا سال ۱۳۸۰ در مرتبه دانشیاری و هم اکنون در مرتبه استادی به تدریس دروس حقوق جزای عمومی، جرم شناسی، بزهکاری اطفال و نوجوانان، جامعه شناسی جنایی و حقوق  بین‌المللی کیفری مشغول بوده و هست. تدریس در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی، مدرسه عالی شهید مطهری، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه امام صادق، دانشکده روابط بین‌‌الملل و مدرسه عالی قضایی قم بخش دیگری از فعالیتهای آموزشی او به شمار می رود.

تالیفات وی : 

دوره چهار جلدی جزای عمومی
معاضدت قضایی و استرداد مجرمین

دانلود مقالات دکتر اردبیلی در سامانه دانلود مقالات جزایی

محمد علي اردبيلي

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

One comment

 • مراسم بزرگداشت دکتر اردبیلی / ویدیوهای مصاحبه با دکتر اردبیلی
  در خردادماه 1401، با همت بنیاد حقوقی میزان مراسم بزرگداشت دکتر محمد علی اردبیلی برگزار شد. در این مراسم از کتاب «حقوق کیفری پویا« (مجموعه مقالات ) نیز رونمایی شد.

  ویدیوهای بیوگرافی و مصاحبه با دکتر محمد علی اردبیلی را می توانید در دو قسمت مشاهده کنید:

  دانلود قسمت اول | دانلود قسمت دوم | حجم هر قسمت: 70 مگابایت | جهت دانلود روی لینک کلیک کنید و سپس در صفحه جدید روی دکمه قرمز دریافت لینک دانلود کلیک و سپس دانلود آغاز می شود.
  Video by Mizan Pub and Published By Criminal Law Teach

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *